آخرین اخبار ایران و جهان
در روستای دوغ آباد مه ولات اتفاق افتاد:

چاه قنات مرد ۶۵ ساله را بلعید+تصاویر

مرد 65 ساله اهل روستای دوغ آباد مه ولات که مشغول قدم زدن در زمین کشاورزی بود، ناگهان به درون زمین فرو رفت.
چاه قنات مرد ۶۵ ساله را بلعید+تصاویر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات، عصر روز گذشته مرد ۶۵ ساله ای که مشغول قدم زدن در زمین کشاورزی واقع در سه کیلومتری روستای دوغ آباد مه ولات بود، ناگهان به درون زمین فرو رفت.
شاهد عینی حادثه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات، اظهار کرد: ساعت ۱۶:۲۰ عصر روز گذشته من و برادرم مشغول آبگیری در زمین کشاورزی خود بودیم که شوهر خواهرم برای خبرگیری به سراغ ما آمد؛ پس از پایان آبگیری هر سه نفر در کنار هم مشغول قدم زدن بودیم و داشتیم به سمت ماشین می رفتیم که به خانه برگردیم اما ناگهان شوهر خواهرم به درون زمین فرو رفت.
پورحسن افزود: بلافاصله با آتش نشانی شهر فیض آباد تماس گرفتیم که پس از ۲۰ دقیقه در محل حادثه حاضر شدند.
عضو شورای اسلامی روستای دوغ آباد درباره علت این حادثه اظهار کرد: این مرد ۶۵ ساله به علت تخریب چاه تهویه قنات به درون زمین فرو رفته است.
محمد رضا مصباحی افزود: در دشت مه ولات رشته قنات های متعددی وجود دارد و چاههای تهویه قناتها هم در بین مزارع و باغات کشاورزی پراکنده است.
این مقام مسئول با بیان اینکه در اثر خشکسالی های پی در پی سالهای گذشته در شهرستان مه ولات اکثر قناتها بی آب شده و چاههای تهویه نیز در حال تخریب است، اظهار کرد: از آنجا که در آینده نیز امکان بروز چنین حوادثی وجود دارد، از مسئولین شهرستان تقاضا می شود نسبت به تامین تجهیزات مورد نیاز اقدام کنند.
گفتنی است، آتش نشانی شهر فیض آباد، تیم امداد و نجات هلال احمر مه ولات و آتش نشانی شهر تربت حیدریه به علت کمبود تجهیزات مورد نیاز نتوانستند نسبت به نجات فرد حادثه دیده اقدامی انجام دهند و پس از گذشت ۴ ساعت از وقوع حادثه تیم امداد و نجات هلال احمر تربت حیدریه به محل اعزام شد.
قابل ذکر است، عملیات امداد و نجات همچنان ادامه دارد و هنوز هیچگونه اطلاعی از فوت یا زنده بودن فرد حادثه دیده وجود ندارد.
اخبار تکمیلی درباره این حادثه و سرنوشت فرد حادثه دیده را در پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات دنبال کنید.

15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
ادامه دارد….ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای