آخرین اخبار ایران و جهان
امام جمعه مه ولات:

مسولان شهرستان برای برطرف کردن مشکلان شهروندان تلاش نمایند

امام جمعه مه ولات باتوجه به نامه و در خواست های زیادی از طرف مردم به دفتر ستاد نماز جمعه می رسد و خطاب به مسولان شهرستان خاطرنشان کرد:نامه هایی زیادی از طرف مردم در خصوص مشکلات شهروندان به ما داده می شود مسولان شهرستان برای برطرف کردن مشکلات و سختی های شهروندان تلاش نمایند.
مسولان شهرستان برای برطرف کردن مشکلان شهروندان تلاش نمایند

به گزارش پایگاه خبری سیمای مه ولات،امام جمعه شهرستان مه ولات ظهر امروز در خطبه نماز جمعه شهرستان مه ولات با اشاره به رحلت حضرت معصومه(س) گفت:حضرت معصومه(س)دارای شخصیت معنوی و ارزنده بوده و بعد سیاسی و فرهنگی ایشان نیز قابل توجه است.

محمدعلی میری به جایگاه ویژه و ممتاز حضرت معصومه اشاره کرد و افزود:ایشان از جمله زنانی در اسلام هستند که می توان ادعا کرد تالی تلو معصوم است و آن حضرت در واقع بتول دوم و جلوه ای از وجود حضرت زهرا (س) بوده و در طهارت نفس امتیازی خاص و بسیار والا دارند.

خطیب جمعه مه ولات یادآور شد:حضرت معصومه بیشترین نقش را در طول تاریخ در حرکت مردم برای اثبات حقایق الهی داشته و انقلاب اسلامی ایران که منشاءآن قم مقدس است مرهون وجود بابرکت ایشان و تربیت یافتگان این مکتب یعنی مراجع عظام تقلید حضرت امام و مقام معظم رهبری می باشد.

وی با اشاره به ۹ دی سالروز حماسه مردم ایران در سال ۱۳۸۸ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است اظهار داشت:حماسه ۹ دی اوج بصیرت یک ملت است و از این جهت حائز اهمیت است که به دنبال کودتای خزنده و خطرناکی می رفت با حمایت و هدایت بیگانگان و تمامیت انقلاب و نظام اسلامی را به مخاطره بیاندازد.

میری درک عظمت حماسه ۹ دی را در چند نکته خلاصه کرد و افزود:نقش و عوامل موثر در فتنه را باید شناخت و چه کسی آنهارا مدیریت می کندو سرمنشاء اصلی آن سرچشمه فتنه را  کشف و نقش و انگیزه بیگانگان در ایجاد آتش فتنه و شعله ور نمودن آنها در خیابان ها چه بوده است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان مه ولات گفت:عملکرد برخی از مدیران و مسولان سیاسی جامعه که با سوء تعبیر مدیریت تعدادی از مردم را مایوس و دلسرد کرده و استراتژی دشمنان به ویژه شیطان بزرگ آمریکا مبتنی بر ایجاد شکاف بین رهبری و دوگانگی میان مردم می باشد.

وی با اشاره به فرمایشات رهبری در خصوص فتنه ۸۸ یادآورشد:اگر اقدامات و هشدار های به موقع معظم له نبود به اعتراف دوست و دشمن شرایط به گونه ای دیگر رقم می خورد و اگر حضور مردم در حماسه ۹ دی و با شکست عوامل فتنه گران نمی بود معلوم نبود چه برسر نظام ،انقلاب ،امنیت و اقتدار مردم و کشور می آمد.

میری کودتای فتنه ۸۸ را خطرناک توصیف کرد و ادامه داد:اگر حضور چشمگیر مردم،اتحاد و انسجام آحاد مردم انقلابی ارزش گرا و سخنان حکیمانه رهبری نبود عبور از این فتنه به سادگی میسر نمی شد.

امام جمعه مه ولات به گزیده ای از فرمایشات رهبری در دیدار با اعضای شورا های هماهنگی سرتاسر کشور اشاره کرد و افزود:در جنگ باید حدس بزنید دشمن می خواهد چه کار کند که امروز حدس زدن نیاز ندارد بلکه دشمن هزاران توپخانه دروغ پردازی به سمت این ملت مشغول به شلیک هستند.

محمد علی میری باتوجه به نامه و در خواست های زیادی از طرف مردم به دفتر ستاد نماز جمعه می رسد و خطاب به مسولان شهرستان خاطرنشان کرد:نامه هایی زیادی از طرف مردم در خصوص مشکلات شهرستان به ما ارجاع داده می شود مسولان شهرستان در صدد رفع مشکلات و سختی های شهروندان تلاش نمایند.

 

انتهای خبر/ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای