آخرین اخبار ایران و جهان
امام جمعه موقت مه ولات:

مسولان در مقابل زیاده خواهی های استکبار ایستادگی کنند

عباسعلی فاطمی گفت:دشمنان امروزه کشور دو دسته هستند یک دسته موریانه ها که از درون نفوذ پیدا می کنند و دیگری(آمریکایی ها) مثل گرگ ها منتظر فرصت هستند تا واکنش نشان دهند که مقابل آنها باید مقاومت و ایستادگی کرد.
مسولان در مقابل زیاده خواهی های استکبار ایستادگی کنند

 

به گزارش پایگاه خبری سیمای مه ولات،حجت الاسلام والمسلمین فاطمی امام جمعه موقت مه ولات در خطبه امروز نماز جمعه مه ولات گفت:دشمنان امروزه کشور دو دسته هستند یک دسته موریانه ها که از درون نفوذ پیدا می کنند و دیگری(آمریکایی ها) مثل گرگ ها منتظر فرصت هستند تا واکنش نشان دهند که مقابل آنها باید مقاومت و ایستادگی کرد.

عباسعلی فاطمی با اشاره به دشمنان امروزی کشور که دو دسته تقسیم کرد و  افزود:یکدسته  مثل موریانه ها هستند و این افراد خیلی خطرناک اند و موریانه ها از درون نفوذ پیدا می کنند در مقابل این دشمنان نفوذی نیاز به هوشیاری و بصیرت است

وی با اشاره به دسته دوم از دشمنان که مثل گرگ می باشند یادآور شد:این دشمنان (آمریکا)مثل گرگ حمله می کنن با سر،صدا فرصت واکنش نشان می دهند در مقابل آنها باید مقاومت و ایستادگی کرد.

وی در خصوص برجام به چند نکته اشاره کرد و گفت:عدم پایبندی آمریکا  به مسائل بین المللی  تازگی ندارد و سیاست های فرصت طلبانه آنها همین بوده که باید از این تجربه تلخ برجام برای آینده عبرت بگیریم  و مسولان در مقابل زیاده خواهی های استکبار محکم ایستادگی نمایند.

امام جمعه موقت مه ولات گفت:هجمه و حمله به قوه قضائیه و شایئه پراکنی به نفع هیچ کس نمی باشد شکستن اقتدار قوه قضائیه فقط به نفع مفسدین و منافقین می باشد.

فاطمی در خصوص توجیحات بعضی افراد که نباید از قرآن و از سایر ارزش های اسلامی برای توجیح به بد عهدی های آمریکا نباید استفاده کرد و تصریح کرد:آمریکا هیچ زمانی سابقه خوبی در بین مردم و ملت نداشته است.

امام جمعه موقت مه ولات گفت:خسارت های برجام به دلایل مختلفی دارد و ادامه داد:که یکی دیوانگی ترامپ است و دلایل دیگر آن ساده اندیشی بعضی افراد داخلی و دلیل سوم خیانت جاسوس ها بوده که آنها در موضوع برجام مقصر می باشد.

عباسعلی فاطمی به ۳ سیاست مهم و وظیفه اساسی در حال حاضرکه ما باید داشته باشیم اشاره کرد و اظهار داشت:توکل برخدا و ارتباط شدید با خدا،اتحاد و انسجام مسولان حاشیه ها را باید از بالا کمتر شود و سیاست سوم حمایت از تقویت بنیه داخلی و دفاع هرچه قوی تر شود.

فاطمی افزود: در خصوص برنامه های فرهنگی از آموزش و پروش و انجمن اولیاء و مربیان انتظار بیشتری می شود و باید به صورت اتاق فکری برنامه ریزی ، اجرا و نظارت  داشته باشند و خروجی این فعالیت ها و تعاملات  تربیت فرزندان نسل جوان ما باشد

امام جمعه موقت مه ولات با اشاره به فرمایشات معظم له در هفته ورزش گفت:باتوجه به هفته ورزش و روز تربیت بدنی با توجه به اینکه جمعیت ما رو به پیری حرکت می کند در سبک زندگی ما مشکلاتی به وجود آمده که در حوزه سلامت نیاز به تحرک بیشتری داریم.

انتهای خبر/ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای