آخرین اخبار ایران و جهان

مزایده پرسپولیس و استقلال برگزار می‌شود

مزایده سوم دو باشگاه پرسپولیس و استقلال فردا به طور حتمی برگزار می‌شود.
سید جعفر سبحانی مشاور سازمان خصوصی سازی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با بیان اینکه زمان ارائه پاکت به سازمان خصوصی سازی به پایان رسیده اظهار داشت: خوشبختانه پاکت هایی به سازمان خصوصی سازی داده شده است. هر دو باشگاه مشتری دارند اما نمی توانیم تا فردا که پاکت ها باز می شود در مورد آنها صحبت کنیم.
وی افزود: یکی از دو باشگاه مشتری بیشتری دارد به همین دلیل نمی توانیم ایجاد حساسیت کنیم. فردا همه چیز مشخص می شود. بعد از اینکه هر دو باشگاه مشتری مورد نظر خود را شناخت مرحله بعدی بررسی اهلیت آنهاست که امیدوارم این پروسه هم بیشتر از یک هفته طول نکشد.
مشاور سازمان خصوصی سازی در مورد اینکه اگر تکلیف مالکیت دو باشگاه مشخص شود تکلیف هیات مدیره دو باشگاه چه می شود گفت: تا زمانی که برنده مزایده به طور رسمی اعلام شود دو هیات مدیره امور باشگاه ها را بر عهده خواهند داشت. اول باید مبلغ اولیه پرداختی از سوی برنده مزایده واریز شود و سپس اهلیت او تایید شود.
سبحانی در مورد اینکه آیا آنهایی که پاکت داده اند می توانند از این تصمیم خود منصرف شوند گفت: بله می توانند انصراف دهند اما به عنوان خسارت پول واریزی آنها برای ثبت نام در مزایده کسر می شود. البته چنین چیزی بعید است. کسی که پاکت داده و پول واریز کرده چرا باید انصراف دهد؟
انتهای پیام/یایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای