آخرین اخبار ایران و جهان
ناصر فیض در گفت و گو با سیمای مه ولات اظهار کرد:

ظرفیت زبان فارسی ما را ملتی متمدن و خردورز مطرح کرده است/ برگزاری جشنواره بین المللی شعر فجر نشان دهنده اهمیت جایگاه شعر است

شاعر طنز پرداز کشور گفت: شعر ثروت ملی است و همچون آثار ملی اثری به یاد ماندگار است و برگزاری یازدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر نشان دهنده اهمیت موضوع و جدی گرفتن شعر است.
ظرفیت زبان فارسی ما را ملتی متمدن و خردورز مطرح کرده است/ برگزاری جشنواره بین المللی شعر فجر نشان دهنده اهمیت جایگاه شعر است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات، ناصر فیض شاعر طنز پرداز کشور در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: برگزاری یازدهمین جشنواره شعر فجر نشان دهنده این است که شعر جدی گرفته می شود، هرچند برگزاری یازدهمین جشنواره شعر فجر پس از سی و اندی سال از انقلاب که می گذرد، دیر به نظر می رسد.

وی با اشاره به اینکه شعر یکی از ثروت های ملی ما محسوب می شود، افزود: فرمایش مقام معظم رهبری در این موضوع نشان دهنده این است که شعر همچون ثروت و آثار ملی اثری به یادماندگار است.

ناصر فیض تصریح کرد: ظرفیت زبان فارسی که در میان زبان های جهان مهم ترین زبان دنیا است و نشان دهنده این است که می توانیم به عنوان یک ملت متمدن و خرد ورز مطرح باشیم.

وی خاطر نشان کرد: شعر به عنوان یک عنصر و شیوه بیانی تاثیر گذار محسوب می شود که باید حمایت و معرفی شود.

انتهای پیام/

 

 ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای