آخرین اخبار ایران و جهان
امام جمعه موقت مه ولات:

شورای شهر پیگیر مطالبات مردم از دستگاه ها و تشکل های مختلف باشد

امام جمعه موقت مه ولات گفت: شورای شهر مطالبه گری خودش را در ابعاد مختلف از دستگاه ها و تشکل های مختلف داشته باشد و بعضی از مجموعه ها شاید کوتاهی داشته باشد و یکی از مراکزی که در این رابطه مطالبه گری می کنند و انتظار داریم شورای شهر است که شورای شهر به جد پیگیر مطالبات شورا و مردم باشد.
شورای شهر پیگیر مطالبات مردم از دستگاه ها و تشکل های مختلف باشد

به گزارش پایگاه خبری سیمای مه ولات:امام جمعه موقت مه ولات با اشاره به سفارش و مراعات تقوای الهی در خطبه اول گفت:یکی از موضوعاتی که در قرآن مورد توجه قرار گرفته غفلت است و خداوند متعال یکی از پرتگاه های زندگی انسان را غفلت یادآوری می کند.

عباسعلی فاطمی افزود:اگر غفلت را در زندگی مثال بزنیم به غفلت یک راننده و هرچه سرعتش بیشتر باشد غفلت از حرکت و نگاه به جلو خطر آن بیشتر و کل فرصت ها را از انسان می گیرد.

رئیس اداره تبلیغات مه ولات با اشاره به آیات و احادیث متعددی در قرآن  در رابطه با “غفلت” بیان شده و یادآور شد:خداوند در قرآن می فرماید بعضی از انسان ها از گوش،چشم و قلب شان به درستی بهره برداری نمی کنند مثل چهارپا هستند و خداوند می فرماید ما به چهارپا ظرفیت استعداد ندادیم ولی به انسان ظرفیت داده ایم و دلیل از چهارپا بدتر است به فقط به خاطر غفلت انسان است.

امام جمعه موقت مه ولات غفلت را خطرناک توصیف کرد و سه مورد پیرامون غفلت را جدی بیان کرد و ادامه داد:خطر غفلت در سه جا  بیشتر است یکی غفلت از دشمن،غفلت از خداوند و غفلت از یاد خدا می باشد.

وی در خصوص ماجرای جدید آمریکا در قصه برجام اشاره کرد و افزود:پروژه اخیری که امروز استکبار در دستور کار خودش قرار داردمباحث مربوط به شهرک های موشکی ایران می باشد.

وی از سفر رئیس جمهور فرانسه در آینده ای نزدیک به ایران خبر داد و گفت:رئیس جمهور فرانسه به دستور استکبار در آینده ای نزدیک به ایران می آید و هدف آنها یک طرح است که برجام موشکی اجرا شود و مسولین مراقب توطئه جدید دشمنان باشند.

خطیب جمعه این هفته شهرستان مه ولات با اشاره با معارفه شهردار به از ۵ ماه و ضمن تشکر به اعضای شورای شهر فیض آباد تصریح کرد:شورای شهر فیض آباد بعد از چندین ماه شهردار جدیدی معرفی کردند و امید است شهردار در امور وظایف خودش موفق باشد.

فاطمی افزود: شورای شهر مطالبه گری خودش را در ابعاد مختلف از دستگاه ها  و تشکل های مختلف داشته باشد و بعضی از مجموعه ها شاید کوتاهی داشته باشد  و یکی از مراکزی که در این رابطه مطالبه گری می کنند و انتظار داریم  شورای شهر است که  شورای شهر به جد پیگیر مطالبات شورا و مردم باشد.ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای