آخرین اخبار ایران و جهان
عکس نوشته/

شاخص های مجلس مطلوب و در تراز انقلاب اسلامی در بیانات امروز مقام معظم رهبری

رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از مردم شهر نجف آباد شاخص های مجلس مطلوب و در تراز انقلاب اسلامی را برشمردند.
شاخص های مجلس مطلوب و در تراز انقلاب اسلامی در بیانات امروز مقام معظم رهبری

به گزارش سیمای مه ولات، رهبر معظم انقلاب امروز چهارشنبه در دیدا هزاران نفر از مردم شهر نجف آباد شاخص های مجلس مطلوب و در تراز انقلاب اسلامی را برشمردند.

رهبر معظم انقلاب فرمودند: ملت نه مجلس دولتی می‌خواهد نه ضد دولتی؛ ملت، مجلس شجاع و متدینی می‌خواهد که با وظایفش آشنا باشد و مرعوب آمریکا نباشد.

ایشان با بیان اینکه ملت مجلسی می‌خواهد که علاج درد مردم را بشناسد اظهار داشتند: ملت مجلس متدین، متعهد و شجاع می‌خواهد که فریب ترفند دشمن را نخورد.
مقام معظم رهبری با برشمردن خصوصیات دیگر مجلس مورد خواست ملت ادامه دادند: مجلسی که به عزت و استقلال اهمیت دهد و مقابل طمع قدرت‌هایی که دستشان از ایران کوتاه شده و می‌خواهند برگردند بایستد،مجلسی که دولت را موظف به اقتصاد درون‌زا کند.

عکس نوشته بیانات رهبری در مورد انتخابات 2 عکس نوشته بیانات رهبری در مورد انتخابات 3 عکس نوشته بیانات رهبری در مورد انتخابات 4 عکس نوشته بیانات رهبری در مورد انتخابات 5 عکس نوشته بیانات رهبری در مورد انتخاباتایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای