آخرین اخبار ایران و جهان
به مناسبت هفته ناجا:

دیدار با فرمانده سپاه ناحیه با فرمانده نیروی انتظامی مه ولات

فرمانده سپاه ناحیه مه ولات گفت:هفته نیروی انتظامی،فرصتی است مناسب برای تجلیل از پرسنل بی‌ادعا و زحمتکش نیروی انتظامی و ما از حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی درشهرستان کمال قدردانی را داریم .
دیدار با فرمانده سپاه ناحیه با فرمانده نیروی انتظامی مه ولات

 

به گزارش پایگاه خبری سیمای مه ولات، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، فرمانده سپاه ناحیه مه ولات و معاونین با فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

سرهنگ محمد حسن مکاری مقدم در این دیدار با تبریک فرا رسیدن هفته ناجا اظهار داشتند: هفته نیروی انتظامی،فرصتی است مناسب برای تجلیل از پرسنل بی‌ادعا و زحمتکش نیروی انتظامی و ما از حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی درشهرستان کمال قدردانی را داریم .

وی همچنین با اشاره به نیروی انتظامی که امروزه چند شاخصه دارد،اظهار داشت:از مهم ترین شاخصه های نیروی انتظامی مردمی بودن،ولایت مداری،تقوا، پرهیزگاری،شهامت و شجاعت آنها نام برد که نیروی انتظامی شهرستان در سطح شهرستان تعامل و همکاری بالایی با مردم و مسولین دارد.

فرمانده سپاه مه ولات اظهار داشت:نتیجه این تعامل امنیت پایدار در سطح شهرستان است.

فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات در ادامه ضمن تشکر از فرمانده و پرسنل سپاه ناحیه مه ولات گفت:امنیت و پایداری شهرستان با همکاری سپاه مه ولات بوده که همیشه در کنار پلیس و یار و یاور پلیس هستند.

سرهنگ حمزه ذوالفقاری افزود:دو دستگاه انتظامی و نظامی در کنار هم اقداماتی که در سطح شهرستان به نحو احسن انجام می دهیم نتیجه این عملکرد و تلاش ها و فعالیت ها رضایت مندی مردم را به حق به دنبال داشته است.

وی افزود: در همکاری که ما امروزه با سپاه پاسداران داشته ایم هیچ کوتاهی نبوده و در کنار همدیگر حرکت کردیم و این انسجام و همدلی و همکاری را به فال نیک می گیرم.

انتهای خبر/ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای