آخرین اخبار ایران و جهان
امام جمعه زیرکوه قاین در همایش حماسه 9 دی در مه ولات گفت:

دشمنان با ایجاد فتنه فرهنگی می خواهند مردم را به نظام ناامید کنند

امام جمعه زیرکوه قاین گفت:دشمنان با به وجود آوردن فتنه فرهنگی می خواهند مردم را ناامید به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کنند.
دشمنان با ایجاد فتنه فرهنگی می خواهند مردم را به نظام  ناامید کنند

به گزارش پایگاه خبری سیمای مه ولات،امام جمعه زیرکوه قاین در همایش ۹ دی با حضور مردم شهید پرور و مسولان شهرستان بعد از نماز مغرب عشاء در محل مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شده بود گفت:روز ۹ در روز بصیرت و پیوند با ولایت است برخی از  روزها یک حوادثی در آن زمان قرار می گیرد آن روز را برجسته و یوم الله می کنند.

حجت الاسلام غلامرضا مرتضی نیا با بیان اینکه  روز ۹ دی یکی از یوم الله می باشد،گفت:حماسه ۹ دی سال ۸۸ با حرکت عظیم و گسترده مردم برجسته شد و این روز از ایام الله ها قرار گرفت و همچنین خداوند متعال به پیغمبران خود متذکر شده ایام الله را به مردم یادآوری نمایند.

امام جمعه زیرکوه به جریان عاشورا از ۱۴۰۰ سال پیش هرسال تکرار می شود اشاره کرد و افزود:قضیه عاشورا هرسال پر رنگ تر از سال قبل تکرار می شود و به همین بخاطر از یک ظلمت به یک نورانیت آمدیم  و این تکرار و جلسه گرفتن ۹ دی و قرار گرفتن این روز از ایام الله ها بیشتر درس بگیریم و باید مردم ما بصیر و آگاه شوند که اگر خدای ناخواسته کسی (فتنه گری)بیاد مردم خودشان را در فتنه گم نکند.

وی با اشاره به دست داشتن بعضی از افراد و عوامل فتنه  در کم رنگ نشان دادن این روز را به نفع خودشان می دانند اظهار داشت: دشمنان و فتنه گران در تلاش هستند حماسه  ۹ دی را به حاشیه ببرند که با بصیرت و آگاهی مردم ناکام مانده اند.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی نیا تاکید کرد:کسانی که به هر دلیلی مخالفت و کناره گیری می کنند و نمی گذارند ۹ دی با عظمت برگزار شود این افراد تکلیف خودشان را با نظام مشخص کنند که اگر شما مخالفت می کنید با فتنه گران آن طرف آب سال ۸۸ در ارتباط هستید و کناره گیری خودتان را با نظام و مردم که حضور در حماسه ۹ دی داشته اند مشخص کنند.

نماینده ولی فقیه  شهرستان زیرکوه در مه ولات یادآور شد:فتنه ۸۸ متعلق به باند و جناح خاصی نیست روز ۹ دی متعلق به همه مردم جمهوری اسلامی ایران است و هرچه افراد  بی دین و لاییک بودن با محوریت سران فتنه با منافقین و مخالفین نظام آمدند از قبیل منافقین، ملی گرا ها،بهائیت و وهابیت جولان پیدا کردند و جولان برای فتنه گران ایجاد شد به بهانه انتخابات فتنه گری اصل نظام نشانه گرفته بودند و با شکست سنگین مردم روبه رو شدند.

وی گفت:فتنه پدیده شومی را به وجود آورد و لطمه بسیار خطرناکی به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد کرد و تحریم های که امروز برکشور تحمیل شده اقتصاد کشور را فلج کرده متاثر از فتنه ۸۸ می باشد.

امام جمعه زیرکوه یادآور شد: برجام که نافرجام شد و رهبری بارها به مسولین تذکر داد که آمریکایی ها توطئه کرده که از آثار  فتنه برجام نا فرجام بوده است

مرتضی نیا خاطرنشان کرد:دشمنان با به وجود آوردن فتنه فرهنگی  می خواهند مردم را ناامید به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کنند.

وی با اشاره به موضوع بصیرت پرداخت و گفت:کسانی که در سال ۸۸ گول خورده اند افراد بی بصیرت بوده اند و امروز بصیرت سیاسی برای تک تک من و شما نیازمند است و بصیرت سیاسی یعنی دوست،دشمن و زمان  را بشناسیم و بدانیم با چه کسانی طرف هستیم.

امام جمعه زیرکوه بر توجه ویژه مهم پیوند با ولایت اشاره کرد و گفت:ما رهبری داریم که مثل رهبر ما در روی کره زمین وجود ندارد به این مهربانی،رهبری داریم بصیر که مولوی سنی افغانستانی می گوید اگر ما یک پنجاهم رهبر جمهوری اسلامی ایران داشته بودیم امروز افغانستان پیروز می شد.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضایی نیا افزود:تمام تحلیل گران خارجی گفته اند جهان به یک پیچ تاریخی رسیده  و فرمول پیچ تاریخی امروز در دست رهبر جمهوری اسلامی ایران است و ادامه داد:هر چه ما امروز در کشور ضرر کرده ایم گوش به فرمان رهبری عمل نکرده ایم .

انتهای خبر/

 ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای