آخرین اخبار ایران و جهان
امام جمعه موقت مه ولات:

خمیر مایه و اساس تمدن اسلامی وحدت است

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی فاطمی ظهر امروز در خطبه نماز جمعه شهرستان مه ولات با اشاره به آغاز هفته وحدت گفت:ولادت پیامبر پایان ماموریت رسالت انبیاءمی باشد که تمدن اسلامی کلید خورد و اساس خمیر مایه آن وحدت است و استکبار می‌خواهند در جهان اسلام با تشکیل شیعه انگلیسی و با به راه انداختن جنگ شیعه و سنی میان جوامع اسلامی فاصله ایجاد کنند.
خمیر مایه و اساس تمدن اسلامی وحدت است

به گزارش پایگاه خبری سیمای مه ولات،حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی فاطمی ظهر امروز در خطبه نماز جمعه شهرستان مه ولات با اشاره به آغاز هفته وحدت گفت:ولادت پیامبر پایان ماموریت رسالت انبیاءمی باشد که خمیر مایه و اساس  تمدن اسلامی وحدت است و استکبار می‌خواهند در جهان اسلام با تشکیل شیعه انگلیسی و با به راه انداختن جنگ شیعه و سنی میان جوامع اسلامی فاصله ایجاد کنند.

فاطمی به سه هدف اصلی استکبار اشاره کرد و افزود:امروز تمام فتنه گری های استکبار و عوامل استکبار  با سه محور در کشور های اسلامی انجام می شود و سه هدف اصلی استکبار که در کشور های مسلمان دشمن برنامه ریزی می شود از بین بردن وحدت جامعه اسلامی ،بیداری مسلمانان و روحیه مقاومت است که مورد هدف استکبار قرار گرفته است.

امام جمعه موقت مه ولات یادآور شد:دشمن با به وجود آوردن فرقه ها و جریان های انحرافی سعی می کند جهان اسلام را مشغول شیعه حراسی را در منطقه ایجاد تا حرکت بیداری اسلامی را متوقف کند.

وی همچنین با اشاره به شهادت شهید مدرس و روز مجلس اشاره کرد و گفت:مجلس ماموریت تدوین قوانین ارزشی نظام جمهوری اسلامی نیاز به نمایندگانی همچون شهید مدرس روحیه انقلابی داشته باشند و با شجاعت خود در مقابل ظلم و استبداد ایستادگی نمایند.

عباسعلی فاطمی در خصوص وظایف نماینده گان مجلس خاطرنشان کرد:نظارت بر دستگاه ها از وظایف مجلس شورای اسلامی می باشد که با تحقیق و تفهص،سوال و استیضاح می توانند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد و همچنین مجلس شورای اسلامی باید مراقب تحمیل برجام های غربی و اروپایی باشند.

امام جمعه موقت مه ولات روز ۱۶ آذر را روز پایگذاری  مرگ بر آمریکاست دانست و اظهار داشت: دانشجویی واقعی دانشجویی است که نگاه کلان به اهداف انقلاب داشته باشد و با کار علمی و جهادی کمک حال نظام جمهوری اسلامی باشد و تحلیل سیاسی یکی از نیاز های دانشجویان می باشد که بداند دشمن کجاست و ابزارش چیست و دانشجوی انقلابی در جهت اراده ها،معرفت بالا و اعتقاد قوی باید پشتوانه معنوی خود را محکم کند تا پیروز شود.

انتهای خبر/ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای