آخرین اخبار ایران و جهان
درد دل‌های آقای احساس ورزش ایران در برنامه دورهمی:

جواد خیابانی: حق مردم این کشور با توجه به ذخایر فراوان، بهترین ها است/ از اینکه با سوتی من لبخند بر لبان مردم جاری می‌شود خوشحالم/ آماده مرگ هستم

جواد خیابانی در برنامه دورهمی گفت: مردم این کشور باتوجه به این ذخایر فروان لایق بهترین‌ها هستند و از اینکه با سوتی‌های من لبخند برلبان مردم جاری می‌شود خوشحال هستم.
جواد خیابانی: حق مردم این کشور با توجه به ذخایر فراوان، بهترین ها است/ از اینکه با سوتی من لبخند بر لبان مردم جاری می‌شود خوشحالم/ آماده مرگ هستم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات، شب گذشته برنامه دورهمی با حضور جواد خیابانی گزارشگر ورزشی در شبکه نسیم پخش شد.
مهران مدیری مجری برنامه دور همی در این گفت و گو با اشاره به سوتی‌های جواد خیانی افزود: دوست دارم از سوتی‌های شما یک کتاب بنویسم.
جواد خیابانی با استقبال از این موضوع اظهار کرد: این یکی از برنامه‌های من است و از اینکه با سوتی‌های من لبخند بر لبان مردم کشورم جاری می‌شود بسیار خوشحالم.
وی ادامه داد: حدود ۲۵ سال است که به حرفه گزارشگری مشغول هستم و شاید اشتباهاتم به ۲۰ مورد نمی‌رسد ولی از آنجایی که مردم لایق بهترین‌ها هستند این موارد به چشم می‌آید.
وی تصریح داد: گزارشگری شغل نیست بلکه یک هنر و عشق است و از اینکه به این وسیله دل مردم کشورم را شاد می‌کنم خدارا شکر می‌کنم.
خیابانی ادامه داد: در حرفه ما حسودی معنایی ندارد و همه به موفقیت یک دیگر افتخار می‌کنیم و تلاش می‌کنیم بهترین کار را انجام دهیم زیرا معتقدیم مردم لایق بهترین‌ها هستند.

وی افزود: مردم این کشور در روی ذخایر فراوانی زندگی می‌کنند و مستحق بهترین‌ها و لیاقت بهترین‌ها را دارند.
این گزارشگر با احساس ورزشی که در بخشی از این گفت و گو اشک از چشم‌هایش سرازیر شد، در پاسخ به سؤال اینکه شما اگر می‌توانستید جلو کاری را بگیرید چه می‌کردید، اظهار کرد: مسلماً از انجام زلزله در بم و رودبار جلوگیری می‌کردم و نمی‌گذاشتم که مردم کشورم از بین بروند.
جواد خیابانی گزارشگر با احساس ورزشی کشورمان در این گفت و گو ضمن تاکید بر اینکه احساسی است، در بخشی از سخنان خود افزود: ما همه اعتقاد داریم که جایگاه آخرمان یک متر خاک است ولی در عمل اینچنین نیست و مدام به دنبال جمع آوری مال بیشتر هستیم.
وی ضمن اعلام آمادگی در برابر مرگ خاطر نشان کرد: ما آدم‌ها وقتی در شکم مادر خود هستیم دست و پا می‌زنیم تا به این دنیا بیاییم و خوشبخت شویم ولی اینطور نیست و این روال همچنان ادامه می‌یابد تا اینکه به مرگ میرسیم و من هم آماده مرگ هستم.
یادآور می‌شود جوادخیابانی در آخر این گفت و گو، گزارش بازی به یاد ماندنی ایران و استرالیا و همچنین مجموعه آموزشی فوتبال را به موزه دورهمی اهدا کرد.
قابل ذکر است برنامه دور همی شب گذشته با موضوع تبلیغات از شبکه نسیم با حضور جواد خیابانی برگزار شد.
انتهای پیام/ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای