آخرین اخبار ایران و جهان
به مناسبت هفته وحدت؛

بخش اطفال بیمارستان امام رضا(ع) مه ولات افتتاح شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان مه ولات گفت:از ابتدای مهر ماه تا کنون بیش از 10 میلیارد ریال از دانشگاه به شبکه بهداشت و درمان مه ولات تزریق شد و ما توانستیم بخش اطفال را امروز فعال نماییم.
بخش اطفال بیمارستان امام رضا(ع) مه ولات افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری سیمای مه ولات، بخش اطفال بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان مه ولات با ۱۰ تخت فعال با حضور نماینده مردم مه ولات،رئیس مجمع خیرین سلامت شهرستان مه ولات و مسولین ادارات شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید

رئیس شبکه بهداشت مه ولات در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم گفت: بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان مه ولات خدمات اندکی به همشهریان ارائه می دهیم امروز شاهد افتتاح بخش اطفال با مجموع ۱۰ تخت فعال در بیمارستان راه اندازی و اضافه شد.

حبیبی افزود: همکاری و هماهنگی بسیار خوب و نزدیکی با دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در بحث تامین نیروی انسانی و متخصصین مورد نیاز بیمارستان امام رضا(ع) داشته اند.

وی گفت:بیش از ۴۰ نفر نیرو طی دو ماه گذشته به شبکه بهداشت و درمان مه ولات اضافه شده که متشکل از کادر متخصص و پزشکان عمومی که در حال حاضر مشغول به ارائه خدمات در بیمارستان می باشند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان مه ولات یادآور شد:از ابتدای مهر ماه تا کنون بیش از ۱۰ میلیارد ریال از دانشگاه به شبکه بهداشت و درمان مه ولات تزریق شد و ما توانستیم بخش اطفال را امروز فعال نماییم.

وی خاطرنشان کرد:خوشبختانه نگاه مسولان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به مجموعه شبکه بهداشت و درمان مه ولات نگاه مثبتی هست و مسولان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در صدد این هستند که همه بخش های بیمارستان فعال و راه اندازی شود.

انتهای خبر/ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای