آخرین اخبار ایران و جهان
فرماندار مه ولات در جلسه شورای اداری مطرح کرد:

افزایش شاخص تصادفات مه ولات رشد چشمگیری داشته است

فرماندار مه ولات مدعی شد وگفت:شهرستان مه ولات فقط در تصادفات افزایش چشمگیری داشته و آن هم به دلیل محورهایی موجود و در مسیر کنارگذر شمال به جنوب می باشد.
افزایش شاخص تصادفات مه ولات رشد چشمگیری داشته است

به گزارش پایگاه خبری سیمای مه ولات،فرماندار مه ولات در جلسه شورای اداری ضمن محکوم کردن حرکت اخیر ترامپ گفت:اعلام انتقال سفارت خانه آمریکا از تلاویو به بیت المقدس به پایتخت جعلی رژیم صهیونیستی همرا با همه مردم و مسولین شهرستان همه اعلام کردند اظهار نظر ترامپ درست نبوده است و توطئه های استکبار تمام شدنی نیست.

مسعود رنجبر برای چندمین بار  یادآور شد:نیروی انتظامی شهرستان از خروج خودروهای پلاک قرمز دولتی بدون حکم ماموریت و جلوگیری نماید و همچنین پارک خودرو های دولتی در معابر و کنار خیابان به پارکینگ منتقل شود و تا زمانی نامه ای از فرمانداری برای آزادی ماشین نگرفته اند آزاد نکنید.

وی با اشاره به تذکرات متعددی که به مسولان پروازی شهرستان در جلسات گذشته شورای اداری به مسولین پروازی داده بود و تاکنون هیچ اقدامی از سوی مسولین انجام نشده است خاطرنشان کرد:اخیرا نامه ای نوشته شده بر اساس گفته استاندار در جلسه فرمانداران هفته گذشته در استان برگزار شده بود،این نامه ای به مسولینی که در شهرستان به همراه خانواده ها بیتوته ندارند اگر مسولی احساس می کند نیاز و امکانات مورد نظر خودش و خانوادش در شهرستان مه ولات فراهم نیست به شهر خودش برود تا مسول دیگری که بتواند در شهرستان بیتوته داشته باشد جایگزین شود.

رنجبر در خصوص مزایای ستاد امربه معروف و نهی از منکر و پیشگری از وقوع جرم در شهرستان فعال است گفت:کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان به مراتب در استان که هر ماه همه شهرستان ها در استان ارزیابی می شوند مه ولات در خیلی از شاخص ها و آسیب های اجتماعی رتبه پایین تری نسبت به سایر شهرستان ها داشته است.

فرماندار مه ولات مدعی شد وگفت:شهرستان مه ولات  فقط در تصادفات افزایش چشمگیری داشته و آن هم به دلیل محورهایی موجود و در مسیر کنارگذر شمال به جنوب می باشد.

این در حالیست که متاسفانه تصادفات در محورهای روستایی شهرستان در ۲ ماه گذشته افزایش داشته که بیش از ۱۲کشته برجای گذاشته است و ۲ نفر در جاده روستایی جنت آباد به فیض آباد، ۲ نفر دیگر در جاده بین شهری فیض آباد به کاشمر و ۸ نفر در دیگر در محور (جاده مرگ) شادمهر به کاشمرکشته شدند  و هیچ ربطی به محور شمال به جنوب استان ندارد و این مهم توجه مسولین استانی و پیگیری مسولین شهرستانی را می طلبد برای تخصیص اعتبار بودجه  برای تعریض و دو بانده کردن محورهای فیض آباد به کاشمر و شادمهر به کاشمر اقدام شود تا شاهد تصادفات کمتر در شهرستان  و ایمنی تردد در جاده برای هم شهری هایمان باشیم.

انتهای خبر/

 ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای