آخرین اخبار ایران و جهان
امام جمعه مه ولات:

اصل مشکلات و مطالبات مردم نباید توسط دولت نادیده گرفته شود/همه باید بدانند که وسیله اعتراض و طرح مطالبات,آشوب و اغتشاش نیست.

امام جمعه مه ولات گفت:اصل مشکلات و مطالبات به حق مردم را نباید نادیده گرفته شود و همه باید بدانند که وسیله اعتراض و طرح مطالبات,آشوب و اغتشاش نیست.
اصل مشکلات و مطالبات مردم نباید توسط دولت نادیده گرفته شود/همه باید بدانند که وسیله اعتراض و طرح مطالبات,آشوب و اغتشاش نیست.

به گزارش پایگاه خبری سیمای مه ولات،فرمانده سپاه ناحیه مه ولات سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان مه ولات در جمع نمازگزاران این شهرستان گفت:کشور ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز شاهد فتنه های گوناگون بوده است.

سرهنگ محمدحسن مقدم افزود:کشور ایران در قلب خاورمیانه مدافع مظلومین دنیا بوده در مقابل ظالم  ایستادگی می کند و نمی خواهد زیر بار ظلم استکبار جهانی باشد،دشمنان به فکر توطئه فتنه برای اسقاط نظام جمهوری در اذعان باطل خود داشته اند.

وی افزود:هر وقت کشور دچار فتنه شد مردم احساس کردند اصل نظام در خطر است وابستگی و اتحاد مردم و انسجام مردم دوچندان شده است.

فرمانده سپاه مه ولات تصریح کرد:خداوند دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از احمق ها آفریده و علیرغم بار ها شکست خورده اند این را نیزهنوز متوجه نشدند  وقتی مردم پای مقدسات جمهوری نظام پیش بیاید مردم از هر گروه و جناهی باشد متحد می شوند.

مقدم خاطرنشان کرد:آنچه مردم مارا واکسینه خواهد کرد بصیرت و گوش به فرمان مقام معظم رهبری است هرگاه ما این دو مورد رعایت و در دستور کار خودمان قرار بدهیم قطعا دشمنان نظام به اهداف شوم خودشان نخواهند رسید و تمام توطئه های دشمن همانند همین توطئه اخیر خنثی خواهد شد.

امام جمعه شهرستان مه ولات در ادامه به روز ۱۶ دی شهادت حماسی شهدای دانشجویی هویزه اشاره کرد و گفت:در زمان فرماندهی بنی صدر در سال ۱۳۵۹ که تعداد ۲۰۰ دانشجوی پیرو خط امام در جبهه هویزه و سوسنگرد  به دلیلخیانت بنی صدر و نبود نیرو های پشتیبان توسط نیروهای دشمن به شهادت می رسند.

خطیب جمعه مه ولات در خصوص اجرای توطئه استعماری کشف حجاب به دستور رضا خان خطاب به بانوان اظهار داشت: اگر خواهران دنیا،آخرت،عزت و محبوبیت  می خواهید حجاب را رعایت کنید و  حجاب سفارش حضرت فاطمه می باشد

میری خاطرنشان کرد:کشورهای انقلابی همیشه مورد هدف هستندغفلت و ناسپاسی کار ساز  می شود جدی نگرفتن مسائل جزعی گاهی اوقات تبدیل به یک مسئله عمیق می شود مثل کسی که در خودش احساس درد داشته و این درد با یک نسخه پزشک عمومی درمان می شود اما اگر سهل انگاری کند تبدیل به سرطانی خواهد شد که با شیمی درمانی پاسخگو نخواهد بود.

وی با اشاره به تذکرات مولی امیرالمونین علی (ع) گفت: هرگز دشمنتان را کوچک و ضعیف  نشمارید و  کسانی که در جمهوری اسلامی مسولیت دارند نباید یک لحظه غافل شوند.ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای