آخرین اخبار ایران و جهان
یادداشت/

آواز دهل شنیدن از دور خوش است

سیاه نمایی هایی که دیگر به آخر خط رسیده است و همه گرگ پیر را خوب شناخته‌اند.
آواز دهل شنیدن از دور خوش است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات، وقتی رسانه‌ها را دنبال می‌کنیم تضاد و دوگانگی‌هایی نمایان است که سوژه‌های آنور آبی‌ها شده و در باغ سبز نشان می دهند تا شاید از آب گل آلود ماهی بگیرند.
بعضی‌ها معتقد هستند که موفقیت در اعتماد و دل بستن به کسانی است که چندین بار بدعهدی آنان برهمه اثبات شده است و در حقیقت اعتماد به آن سرابی زیبا و گول زننده است.
بررسی هاحاکی از آن است رویای زیبایی که در دوستی با آنور آبی‌ها به دنبالش هستیم در حقیقت مردابی است که هر لحظه دوستان قلابی ما در آن فرو می‌روند.

حال مسئله مهم این است که باید تک تک ما با نگاه ویژه اتکا به اقتصاد داخلی را دنبال کنیم و  از دشمن درس گرفته و نه از این ور بوم بیفتیم نه از آن ور بوم و مسیر را گم نکنیم.
در دورهمی ها و گفتمان‌ها زمزمه‌هایی از باغ زیبایی به گوش می‌رسد که بعضی‌ها آن را در قبرستان جست و جو می‌کنند اما بهتر است بدانیم ظاهر قشنگ فریب دهنده است و زود دل آدم را می‌زد و یادمان باشد آواز دهل شنیدن از دور خوش است پس لطفاً گول نخوریم.
مهدی محدثی
انتهای پیام/ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای