آخرین اخبار ایران و جهان
سوالی که 10 سال بی پاسخ مانده است؛

آقای فرماندار گود باستانی مه ولات تا کی سرگردان و رها شده خواهد بود؟

در برنامه زنده تلوزیونی اشاره از شبکه استان خراسان رضوی عنوان گردید: 10سال از افتتاح گود باستانی مه ولات گذشت و تنها یک ساختمان نیمه کار برجای مانده که مضلومانه رها شده است.
آقای فرماندار گود باستانی مه ولات تا کی سرگردان و رها شده خواهد بود؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات، ۱۰سال گذشت و همچنان مردم شهرستان مه ولات چشم انتظار افتتاح و بهره برداری از گود باستانی شهرستان هستند و گویا خبرهای خوشی در راه است تا کام تلخ مردم مه ولات را پس از این انتظار طولانی شیرین کند.
رئیس هیئت ورزش های زورخانه ای و پهلوانی شهرستان مه ولات در گفت و گو با خبرنگار اظهار کرد: ۱۰ سال پیش کلنگ افتتاح گود باستانی مه ولات به زمین خود تا نور امیدی در جامعه ورزشی شهرستان روشن شود ولی کور سوی امید ما جشن تولد تلخ ۱۰ ساله خود را در سایه کم توجهی و بی مهری مسئولین جشن گرفته است.
وی افزود: هر سال به ما می گویند بودجه می آید و این ساختمان نیمه کار که نام گود باستانی را با خود یدک می کشد جان خواهد گرفت و آباد می شود ولی همچنان خبری نیست و ما در اندر خم یک کوچه هستیم.
محمدرضا فیض تصریح کرد: سال گذشته با حضور استاندار محترم مبلغ ۱ میلیارد ریال برای پروژه مذکور اعتبار تخصیص داده شد ولی مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال آن اجرایی شد که در عمل دردی را دوا نکرد.
رئیس هیئت ورزش های زورخانه ای و پهلوانی مه ولات خاطر نشان کرد: بعد از چند روز مجدد روال کار متوقف شد و وقتی جویایی کار شدیم گفتند قرار است بودجه سال آینده هم بیاید و در آن موقع کار را دوباره شروع کنیم.
وی بیان داشت: امیدواریم این قول هایی که مسئولین می دهند عملی شود و برای جامعه ورزشی شهرستان سوال است که انتظار کی به سر خواهد رسید و ما می توانیم از این گود باستانی استفاده کنیم.
فرماندار شهرستان مه ولات شب گذشته در برنامه زنده تلوزیونی اشاره در توضیح پروژه مذکور افزود: عملیات اجرایی گود باستانی مه ولات از سال ۸۹ آغاز شده و تاکنون مبلغ ۲میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال برای پروژه هزینه شده است.
مسعود رنجبر افزود: پیشرفت فیزیکی پروژه ۵۰درصد می باشد و مبلغ ۱ میلیارد ریال اعتبار از تملک داریی هابرای افتتاح گود باستانی  در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: در شهرستان مه ولات ۸ سالن ورزشی و ۲ استخر دایر بوده و سرانه ورزشی شهرستان ۱ متر و ۶۸ صدم متر مربع می باشد که این مقدار ۳ برابر سرانه ورزشی استان است.
وی افزود: یکی از مشکلات جامعه ورزشی شهرستان کف پوش سالن ورزشی پوریای ولی می باشد که از ۲۵ سال قبل تعویض نشده است و در این خصوص مکاتباتی با مدیرکل تربیت بدنی و امور جوانان استان انجام شده است تا در خصوص رفع این مشکل اعتبارات لازم تخصیص داده شود.
فرماندار شهرستان مه ولات خاطر نشان کرد: امیدواریم در صورت تخصیص اعتبار طی دوسال آینده گود باستانی شهرستان مه ولات افتتاح و به بهره برداری برسد.
یادآور می شود شب گذشته برنامه زنده تلوزیونی اشاره از شبکه استان خراسان رضوی با حضور مسعود رنجبر فرماندار شهرستان مه ولات با موضوع بررسی مشکلات شهرستان برگزار گردید.

 

dsc03850 dsc03851 dsc03854 dsc03855

انتهای پیام/

 

 

 ایمیل مستقیم : info@simayemahvelat.ir         سامانه پیامک :  888  885  8810  3000

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی سیمای مه ولات»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

چند رسانه ای